Nacházíte se tady: Společnost / O Yaskawě / Náš přístup
 

Náš přístup

Společnost YASKAWA dodává robotické systémy vyrobené na zakázku, v nejvyšší kvalitě, přesně podle specifických požadavků zákazníka. Všechny tyto systémy jsou navržené, vyprojektované a vyrobené naší firmou, což znamená, že pro celý svůj robotický projekt vystačíte s jediným dodavatelem.

1. Konzultace

Naši zkušení aplikační technici ohodnotí a doporučí vhodná řešení a technologie. Jejich rozsáhlá odborná kvalifikace pro oblast procesů a znalost produktů MOTOMAN jim umožňuje vynalézavě použít vysoce pokročilou robotickou technologii YASKAWA k řešení vašich nejobtížnějších automatizačních problémů.

2. Projektová příprava

Technici společnosti YASKAWA odpovídají za návrh, vytvoření a zavedení všech mechanických a elektrických funkcí souvisejících se systémem. To zahrnuje celkovou dispozici, pneumatický systém, manipulační čelisti, technologické zařízení a bezpečnostní vybavení. Ke studování dosahu, kontrolování dob cyklů a ověřování dispozic před konečným schválením a realizací řešení technici zpravidla používají návrhové nástroje jako SolidWorks a CatiaV5, nejmodernější simulační nástroje jako MotoSim EG a VRC, jakož i off-line nástroje jako ROBCAD.

3. Zkoušky

Společnost YASKAWA provádí široké spektrum zkoušek a pokusů v úzké spolupráci se zákazníkem. Zde jsou oblasti, v nichž naše společnost může zkoušet a experimentovat:

  • Zavádění nových systémů a technologií
  • Studie proveditelnosti
  • Analýza dob cyklů
  • Off-line simulace
  • Plánování a testování přípravků a nástrojů
  • Zkoušky a pokusy
  • Představování a předvádění výsledků
  • Projektová podpora zákazníka

4. Řízení projektů

Každému projektu je přidělen projektový manažer, jehož úkolem je koordinovat všechny detaily projektu a zajistit, aby byly prostředky vyváženy s požadavky tak, aby to vyhovovalo vašemu časovému plánu, dodávce a rozpočtovým limitům. Projektový manažer plánuje, přezkoumává návrhy, schválení, technickou přípravu, nákup atd., dokud systém není připraven k dodávce. Společnost YASKAWA vlastní certifikaci kvality v souladu s normou ISO 9001, což zaručuje, že používané procesy a pracovní metody splňují nejvyšší normy řízení projektů.

5. Uvedení do provozu

Dokončený robotický systém je sestaven, nainstalován a uveden do provozu na pracovišti zákazníka. Všechny práce provádí odborně způsobilá servisní organizace společnosti YASKAWA, aby bylo zaručeno, že se systém bude chovat podle očekávání. Projektový manažer projekt nadále podporuje až do konečné přejímky. Pokud si to budete přát, v prostorách společnosti YASKAWA mohou být provedeny předakceptační zkoušky.

6. Školení a podpora

Díky školení zajistíte, že zaměstnanci získají kompletní odborné znalosti a poznatky o instalovaném systému a technologii. Společnost YASKAWA nabízí rozsáhlé školení od úrovně začátečníků až po expertní úroveň, která vám umožní naplno využít vaše roboty MOTOMAN. Společnost YASKAWA cítí závazek ke svým zákazníkům, přeje jim úspěch, a proto vám nabízí pro vaši robotickou instalaci několik alternativních možností služeb. Naše široká síť servisních pracovníků je vždy připravena poskytovat služby, řešit problémy na místě, dodávat náhradní díly a provádět preventivní údržbu a opravy.