Experience you can rely on
Nacházíte se tady: Společnost / O Yaskawě / Přehled
 

O společnosti

Tím, co nás žene vpřed, je dlouhodobá konkurenční výhoda, kterou poskytujeme vaší společnosti. Usilujeme o úspěch každého zákazníka prostřednictvím inovativních, snadno použitelných a vysoce kvalitních řešení, díky nimž jsme se stali takovým evropským dodavatelem a globálním hráčem, jakým dnes jsme.

alt

YASKAWA je globálním poskytovatelem řešení
Yaskawa Electric Group byla založena v roce 1915 a skládá se ze 78 dceřiných společností a 21 poboček Yaskawa Electric jako mateřské firmy. Tato skupina má celosvětově asi 8 000 zaměstnanců a globální ústředí ve městě Kitakyushu, Japonsko. Kromě divize robotiky má společnost YASKAWA též divize systémového inženýrství, řízení pohybu a informační technologie a kromě toho je jedním z předních světových výrobců servomotorů, zesilovačů, invertorů a řídicích jednotek strojů pro automatizaci a výrobu pohonů, poskytujícím na míru přizpůsobená řešení i standardní produkty. Mnoho technických vynálezů společnosti YASKAWA a její značné zkušenosti pomohly uvést do pohybu automatizaci oborů, k nimž patří strojírenství, např. textilní, balicí technika, technologie výtahů, manipulace s materiálem a výroba polovodičů. Společnost YASKAWA vyrábí pro své roboty všechny hlavní komponenty a technologické prvky a v japonské továrně, jediné svého druhu, kde roboty vyrábějí jiné roboty, využívá nejnovější technologii.

Yaskawa Electric Corporation každoročně vyrábí 1,6 miliónu invertorů, 800 000 servopohonů a 22 000 průmyslových robotů MOTOMAN, což z ní činí světového výrobce číslo 1, pokud jde o objem, a součástí její nabídky je též rozsáhlé aplikační know-how.

Bezpečnost dodávek do celého světa
Roboty se vyrábějí v našich výrobních závodech v Japonsku, kde se roboty používají k montáži jiných robotů, což zaručuje, že naši zákazníci dostávají mimořádně spolehlivý a trvanlivý produkt.

Globální výrobní kapacity určené k obsluze našich místních trhů
Robotické aktivity společnosti YASKAWA jsou soustředěny do tří hlavních geografických oblastí: Asie a Tichomoří, amerického kontinentu a Evropy a v každé z těchto tří oblastí společnost vyrábí řadu robotických produktů. Tato struktura umožňuje společnosti místně sloužit globálním zákazníkům.

Naše evropská organizace
Evropské ústředí společnosti reprezentuje YASKAWA Europe GmbH s divizí robotiky se sídlem v Allershausenu v Německu. Hlavní výrobní závody jsou umístěny v Německu, Švédsku a Slovinsku. Vysoká úroveň standardizace vytvořila technicky bezpečný a nákladově efektivní prostor na trhu pro aplikace, jako je svařování obloukem, obsluha ohýbacích lisů, paletizace a mnoho dalších průmyslových aplikací.