Nacházíte se tady: Partneři / Přehled
 

Systémoví integrátoři

Systémoví integrátoři jsou pro nás velmi důležitými partnery. Jste-li systémovým integrátorem, soustředíme se při práci s vámi na dodávání inovativních produktů, přenos vědomostí, know-how v oblasti aplikací, abychom vás inspirovali k vzájemné spolupráci a vytvoření toho nejlepšího řešení pro zákazníka.

Společnost MOTOMAN nejen dodává roboty, ale poskytuje i kompletní školení, podporu a servis pro systémové integrátory a koncové uživatele. Spolupráce se společností MOTOMAN znamená, že jste schopni nabídnout vašim zákazníkům ty nejnovější technologie v oblasti robotiky a vaši zákazníci mohou těžit z našeho intenzivního vývoje a inovací. Systémovým integrátorům poskytujeme vyhrazeného vedoucího prodeje a přístup k naší technické podpoře.

Jako systémový integrátor jistě znáte obchodní činnost a požadavky svých zákazníků. My vám však můžeme poskytnout aplikační know-how při implementaci automatizovaných systémů založených na robotech v požadovaném rozsahu. Poskytujeme případové studie, školení a podporu demonstrující způsob integrace produktů společnosti MOTOMAN do vysoce produktivních a ziskových automatizovaných systémů pro zákazníka.

Jako systémového integrátora vás chceme motivovat. Při spolupráci se společností MOTOMAN získáte kompletní přístup k našim vědomostem a aplikačnímu know-how a plnou podporu našich odborníků. Dále můžete počítat s naší plnou podporou ve vašem prodejním procesu, na výstavách a zákaznických prezentacích. Věříme, že náš vztah s vámi jako se systémovým integrátorem je klíčem k celkové spokojenosti vašeho zákazníka.