Nacházíte se tady: Aplikace / Paletizace / Přehled
 

Paletizace

Robotická paletizace je důležitým prvkem z důvodu své rychlosti a flexibility, kterou nabízí robot v porovnání s manuálními nebo jednoúčelovými systémy.

Paletizační robot MOTOMAN dělá z vaší práce jednoduchou záležitost
Zdravotní a bezpečnostní požadavky stanovují, že člověk může zdvíhat pouze určitou maximální zátěž, což dosud nedávalo společnost jinou možnost, než investovat do mechanických manipulačních zařízení nebo automatizace. Jednoúčelové paletizační stroje mohou být nákladné a mohou mít delší intervaly přestavení, pokud se liší velikost produktu a způsob jeho stohování. Robot nabízí větší flexibilitu při menší investici.

Robot hraje hlavní roli
Robot sesbírá krabice nebo sáčky z jednoho či více míst a umístí je podle naprogramovaného vzoru na paletu stabilním způsobem, kterým předchází spadnutí zboží. Robot může navíc sbírat předem seskupené zboží nebo více zboží najednou během jednoho cyklu a tak zvýší výkon.

Roboty MOTOMAN jsou přirozenou volbou pro paletizaci
Řada účelových 4osých paletizačních robotů Motoman MPL je nabízena v různých provozních kapacitách – od 50 do 800 kg, tak aby splňovala vaše požadavky na přesnou aplikaci. Paletizační software MotoPal urychluje programování. MotoPal je paletizační rozhraní zobrazené na ručním ovládacím panelu, což umožňuje vytvářet programy robotů rychle a efektivně bez potřeby hlubších znalostí programování.