Nacházíte se tady: Aplikace / Balení / Přehled
 

Balení

Díky své uživatelské přívětivosti, nákladové efektivitě a flexibilitě pro balení širokého sortimentu produktů se roboty stávají volbou pro řadu výrobních společností.

Balení

Připojte se k řadě uživatelů robotů MOTOMAN, kteří poznali efektivní náklady a flexibilitu, kterou přináší robotizované balení pro specializovaná řešení.

Efektivnost skrze rychlost
Roboty MOTOMAN zajistí strategické zvýšení rychlosti výrobní linky díky rychlým pohybům bez zbytečných mezioperací, nebo manipulací s více produkty v jediném cyklu pomocí chapadla s více pozicemi.

Flexibilita skrze schopnosti
Roboty MOTOMAN mohou být snadno přizpůsobeny pro různé požadavky při balení vytvořením jiného programu. Programování robotu je snadná úloha, která může být prováděna technickým pracovníkem zákazníka. Nastavení času mezi různými aplikacemi balení je mnohem rychlejší než u kteréhokoliv specializovaného balicího stroje a nabízí tak zvýšení produktivity.

Použijte balicího robota pro zvýšení hodnoty
Flexibilita robotu umožňuje jeho využití i pro jiné úlohy v rámci jedné balicí linky, jako například označování, seskupování výrobků apod. Tyto další operace tak znamenají snížení případných dalších investic do zařízení.

 

View our packaging brochure